VoCASA Heren 12022-09-23T19:01:44+02:00

Uitslagen, standen en wedstrijdprogramma van VoCASA Heren 1 op :
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9c8t-hs-1?activetab=programma

VoCASA Heren 1,  SEIZOEN 2022-2023

VoCASA Heren1  september 2022 :

Rugnr   Naam Positie
1 Mathijs Apine Midden
2 Ties Cornelissen Passer/Loper
3 Dustin Bontrop Libero
5 Imre Harnischmacher Passer/Loper
7 Job Groenendaal Diagonaal
8 Mick Rothof Libero
9 Jip Kemperman Midden
11 Daniel Minkov Spelverdeler
14 Jesse Kling Spelverdeler
15 Koen Scholten Passer/Loper
16 Mees Blom Passer/Loper
17  Martin Dimitrov Diagonaal
     
STAF   Naam Functie
  Erik Gras Trainer/Coach
  Misha Latuhihin ass Trainer
  Lieke Lankheet Data-analyst
  Frank Benne manager
     

VoCASA Heren1 in Eredivisie:

Op zaterdag 1 oktober 2022 is de eerste competitiewedstrijd Eredivisie voor VoCASA, thuis tegen RECO/ZVH.
Competitieschema op volleybal.nl
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9c8t-hs-1?activetab=programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 okt.20:00VoCASA HS 1 - RECO ZVH HS 1
8 okt.20:00Taurus HS 1 - VoCASA HS 1
15 okt.20:00VoCASA HS 1 - Simplex SSS HS 1
22 okt.20:00Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1
29 okt.20:00VoCASA HS 1 - Active Living Orion HS 1
2 nov.20:00Samen Lycurgus HS 1 - VoCASA HS 1
5 nov.20:00VoCASA HS 1 - NUMIDIA VC LIMAX HS 1
12 nov.20:00Draisma Dynamo HS 1 - VoCASA HS 1
19 nov.20:00Prima Donna Kaas Huizen HS 1 - VoCASA HS 1
23 nov.20:00VoCASA HS 1 - Talentteam Papendal Heren HS 1
26 nov.20:30VCN HS 1 - VoCASA HS 1
3 dec.20:00VoCASA HS 1 - Taurus HS 1
10 dec.19:30Simplex SSS HS 1 - VoCASA HS 1
17 dec.20:00VoCASA HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1
7 jan.20:00Active Living Orion HS 1 - VoCASA HS 1
1. Mathijs Apine (Midden)
1. Mathijs Apine (Midden)VoCASA Heren 1
2. Ties Cornelissen (Passer/Loper)
2. Ties Cornelissen (Passer/Loper)VoCASA Heren 1
3. Dustin Bontrop (Libero)
3. Dustin Bontrop (Libero)VoCASA Heren 1
5. Imre Harnischmacher (Passer/Loper)
5. Imre Harnischmacher (Passer/Loper)VoCASA Heren 1
7. Job Groenendaal (Diagonaal)
7. Job Groenendaal (Diagonaal)VoCASA Heren 1
8. Mick Rothof (Libero)
8. Mick Rothof (Libero)VoCASA Heren 1
9. Jip Kemperman (Midden)
9. Jip Kemperman (Midden)VoCASA Heren 1
11. Daniel Minkov (Spelverdeler)
11. Daniel Minkov (Spelverdeler)VoCASA Heren 1
14. Jesse Kling (Spelverdeler)
14. Jesse Kling (Spelverdeler)VoCASA Heren 1
15. Koen Scholten (Passer/Loper)
15. Koen Scholten (Passer/Loper)VoCASA Heren 1
16. Mees Blom (Passer/Loper)
16. Mees Blom (Passer/Loper)VoCASA Heren 1
17. Martin Dimitrov (Diagonaal)
17. Martin Dimitrov (Diagonaal)VoCASA Heren 1
Trainer/Coach: Erik Gras
Trainer/Coach: Erik Gras VoCASA Heren 1
Data analyst: Lieke Lankheet
Data analyst: Lieke LankheetVoCASA Heren 1
ass Trainer: Misha Latuhihin
ass Trainer: Misha LatuhihinVoCASA Heren 1

Fotografie:
Peter de Jong, 3pfotografie.nl